Zbawienne mleko

Choć nie każdy je lubi ma swoje zbawienne działanie. Naszym zdaniem i tak więcej osób woli je pić. Mleko to nie tylko zdrowie w postaci napoju, to także możliwość wykorzystania go do zabiegów pielęgnacyjnych.

Rzeczone mleko zawiera w sobie takie witaminy jak A i D, oraz kwas mlekowy. Zaletą mleka jest to, że nawilża wysuszona skórę i zrogowaciały naskórek.

Kąpiel relaksacyjna w mleku i miodzie

W połączeniu mleka z miodem ma właściwości relaksujące. Z tego duetu można stworzyć miły dla swego ciała relaks.  Proporcje składników są następujące : 3 szklanki półtłustego, bądź tłustego mleka ( w zależności od stopnia wysuszenia naszej skóry),szklanka miodu i ciepła woda w wannie.

zbawienne mleko 300x231 Zbawienne mleko

Mleczny kompres na zmęczone oczy

Nie trzeba szukać wielu produktów na zmęczone oczy takich jak herbata, ogórki, plastry pomarańczy, wystarczy nam zimne mleko. By zrobić kompres na oczy wystarczy namoczyć
i delikatnie odcisnąć waciki, układając je na powiekach.  Takie mleczne kompresy odżywiają skórę wokół naszych oczu i zmniejszają pojawiającą się u niektórych osób opuchliznę.

Picie mleka powoduje również dostarczenie witamin „ od środka” co skutkuje naszym lepszym samopoczuciem. A kobiety, które piją tego mleka najwięcej nie mają problemu napięciem przedmiesiączkowym, oraz zajściem w ciążę. I donoszeniem jej do szczęśliwego rozwiązania.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (liczba ocen: 0)

Szukane frazy:

  • kwas mlekowy wlasciwosci
  • nabiał w kulturystyce
  • mleko uroda
  • nabiał mail
  • zbawienne na powiekach


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.