Ubrania dla dzieci na jesień 2013

Mamy jesień słoneczne dni, choć zimne przeplatają się z tymi pochmurnymi i deszczowymi. Nikogo nie zdziwi fakt zaopatrzenia naszych dzieci w kolorowe parasole i kalosze, by mogły szaleć na świeżym powietrzu, jak również ubrania ich w ciepłe bawełniane podkoszulki, czy bezrękawniki, które dadzą im poczucie ciepła.

ubrania jesiesienne dla dzieci 1 150x150 Ubrania dla dzieci na jesień 2013Najmłodsze dzieci mogą wybierać spośród miękkich i wygodnych tkanin o raczej pastelowych kolorach. Najlepiej, by cały strój do siebie pasował, a do tego potrzebne są dodatki w postaci czapek, szalików
i rękawiczek. W ubraniach dla małych dam dominują koronki i hafty. Wszystko oczywiście w pastelowych kolorach. Bardziej eleganckie i na wyjścia ubranka dla najmłodszych są w kolorach bieli czerni i granatu. Najmłodsi panowie i ich rodzice przygodę z jesienią mogą rozpocząć od wyboru ocieplanych kombinezonów, spodni z szelkami, tak, by zabawa w chłodzie była przyjemnością i mile spędzonymi chwilami. Ulubionymi motywami znajdującymi się na ubrankach dla chłopców są samochody, ciuchcie i postacie z bajek.

 

Dla nieco starszych dzieci mamy tu na myśli uczniów i przedszkolaków najlepsze są tak zwane kolekcje szkolne lub codziennego użytkowania. Są to przede wszystkim stylizacje sportowe bądź codzienne – szkolne takie jak spódnice, sukienki, jeansy i tuniki dla dziewczynek. W strojach takich przeważają marszczenia, zdobienia różnego rodzaju i falbanki. Stylizacje przeznaczone dla chłopców mają charakter bardziej wygodny co nie oznacza mniej elegancki, czy ładny. Są to odpowiednie fasony i kroje, tak by chłopcom było jak najwygodniej podczas codziennych zajęć i zabaw.

ubrania jesienne dla dzieci 2 150x150 Ubrania dla dzieci na jesień 2013ubrania jesienne dla dzieci 3 150x150 Ubrania dla dzieci na jesień 2013

Jesienna moda zarówno dla chłopców jak i dziewczynek cechuje się wygodą i uniwersalnością. Stylizacje są tak dobierane, by były one odpowiednie na każdą okazję od codzienności po uroczyste spotkania przedszkolne, szkolne i rodzinne. A dobór kolorystyczny odpowiadał najnowszym trendom.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (liczba ocen: 1)

Ubrania dla dzieci na jesień 2013, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Szukane frazy:

  • moda dla pięćdziesięciolatek
  • sukienki na wesele dla piecdziesieciolatki
  • moda dla 30 latek
  • jakie krawaty są w modzie
  • moda damska 30 latki


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.