To co nosi Joanna Krupa

Joanna Krupa to przede wszystkim modelka, ale też jurorka znanego programu show w popularnej telewizji. Znana z pomocy psim schroniskom, ale także z pięknych kreacji i wyśmienitych stylizacji o dobrym guście. Kreacje są dla niej ubraniem, a nie przebraniem dodatkowo podkreślające jej zgrabną sylwetkę.

Jest osobą, która dzięki swojej pracowitości i uporowi osiągnęła wiele. Dzięki niej i jej wizerunkowi skorzystali też inni. Mówimy tu o biednych psiakach. Ale przede wszystkim znamy ją ze stylizacji w dobrym tonie i smaku. Zawsze nienagannie ubraną. Oto kilka wersji ubiorów Joanny Krupy.

Joanna krupa To co nosi Joanna Krupa

 

W kolorze niebieskim…

Trzeba przyznać, że Joannie Krupie w niebieskim do twarzy. Zwłaszcza jak jest to dopasowana do idealnej figury celebrytki sukienka, która na pewno przyciąga nie jedno męskie spojrzenie.

Joanna krupa w niebieskim 208x300 To co nosi Joanna Krupa

Modna biel i czerń…

W tak dobranej kolorystycznie kreacji aktorka wygląda świetnie. Kreacja jest zarazem modna i elegancka. Połączenie bieli czerni to hit i patent sprawdzający się na uroczystych przyjęciach.

Joanna Krupa biel i czerń 189x300 To co nosi Joanna Krupa

W bieli…

W bieli Joanna Krupa wygląda zjawiskowo. Biel to wdzięczny kolor, który również można wykorzystać zawsze przy każdej okazji.

Joanna krupa w bieli 208x300 To co nosi Joanna Krupa

Jeśli, któraś z Was chce wyglądać podobnie jak Joanna Krupa nic prostszego!!!

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (liczba ocen: 0)

Szukane frazy:

  • yhs-fullyhosted_003
  • modna 30latka
  • moda pięćdziesięciolatka
  • biżuteria dla pięćdziesięciolatki
  • buty joanny krupy


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.