Perfumy w roli głównej

Każda z nas chociaż raz w życiu miała problem z wyborem perfum. Stajemy przed półką sklepową i zastanawiamy się, które są najładniejsze, najbardziej odpowiadające naszej skórze, tak by zapach naszej skóry i perfum razem ładnie się komponował. Zatem, żeby odpowiednio dobrać perfumy trzeba poznać sposoby ich używania.

Każdego roku na rynku ukazuje się mnóstwo nowych zapachów, z których możemy wybierać i przebierać. Jednak wielu ludzi nieumiejętnie dobiera perfumy, co skutkuje duszącą komunikacją miejską, w której ciężko wytrzymać. W większości przypadków zapach, który wybierzemy nie dotrwa do końca dnia, co nie najlepiej świadczy o samych perfumach.

3c72e3ba94c4a2134ee9731fc4f1c2e1 Perfumy w roli głównejTen sam zapach pod każdą postacią

            Żelazną zasadą używania perfum jest ich oszczędność, ale pod każdą postacią nakładanych na siebie. To znaczy poczynając od żelu do kąpieli po balsam do ciała i wreszcie wodę toaletową, oczywiście wszystkie produkty tej samej nuty zapachowej. Taki zabieg daje nam możliwość cieszenia się zapachem do późnych godzin wieczornych. Oczywiście w taki sposób możemy postępować ze wszystkimi perfumami nie tylko z tymi najdroższymi. Nie ważne jaka cena perfum, wystarczy mieć ten ulubiony i dobrać do nich resztę kosmetyków tej samej firmy.

Twoja skóra to podstawa trwałego zapachu

Aby zapach był jak najdłużej trwały, trzeba pamiętać o bardzo dobrej kondycji własnej skóry. Odpowiednie nawilżanie, peeling ciała, odpowiednia dieta – te zabiegi spowodują, że skóra łatwiej pochłonie zapach perfum, a co za tym idzie będą one dłużej się utrzymywać.

Włosy klucz do sukcesu

            Włosy, to również nośnik zapachu. Pachnące szampony i odżywki potrafią zdziałać cuda. Wystarczy umyć włosy wysuszyć i cieszyć się zapachem przy każdym ruszeniu głowy
i poruszeniu włosami.  Aby zapach utrzymywał się jak najdłużej na włosach warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju mgiełki zapachowe do włosów. Zalecane jest jednak, by używane mgiełki nie zawierały w sobie alkoholu, który niszczy strukturę włosa. Dobrym patentem na długo pachnące włosy, jest spryskanie ich mgiełką zaraz po umyciu.

perfumy Perfumy w roli głównej

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (liczba ocen: 0)

Szukane frazy:

  • fryzury
  • Ulubione zapachy kotów
  • ulubiony zapach oprócz zapachu perfum?
  • ulubiony zapach leszcza
  • ulubiony zapach oprócz zapachu perfum


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.