Perfekcyjnie pomalowane usta w modnym kolorze

Perfekcyjnie pomalowane usta w modnym kolorze pasują zawsze na każdą imprezę, do każdego stroju bez względu na porę roku. Mowa o pomadkach i błyszczykach koloru czerwonego. Zawsze modny kolor, musi być dokładnie nałożony.

 

czerwone usta tekst 2 199x300 Perfekcyjnie pomalowane usta w modnym kolorze  Perfekcyjnie pomalowane usta w modnym kolorze

Mamy różne odcienie pomadek w kolorze czerwonym. Czerwone usta to najmodniejszy dodatek na pokazach największych projektantów mody. Zazwyczaj w wersji czysto krwistego czerwonego. Ale też z dodatkami brązu różu, fioletu. Czerwone usta są same w sobie ozdobą, dlatego też nie potrzebują one krzykliwego makijażu oka. Czerwone usta to bohater całego makijażu , a oczy, buzia to tylko jego tło.  Nic tak nie przykuwa wzroku innych jak czerwone usta pomalowane pomadką, czy błyszczykiem dobrej jakości. A co za tym idzie pomadka nie wysusza ust, jest trwała przez kilka godzin, na ustach nie tworzą się „grudki”.

Piękne usta to czerwone usta

Aby pięknie wyglądały, nakładając podkład na buzię jego niewielką część nakładamy również na usta – dokładnie rozprowadzając, aż po same kąciki ust. Najlepiej, by pomadka była nakładana pędzelkiem. Obrysowywanie ust pędzelkiem z danym kolorem pomadki zaczynamy od górnej wargi, następnie przechodząc do dolnej. Gdy obrys jest gotowy zaczynamy malowanie ust pędzelkiem z porcją pomadki. Należy pamiętać, by ilość pomadki w każdym miejscu ust była taka sama. Usta pomadką możemy pomalować nawet ze dwa razy, tak by kolor który uzyskaliśmy nas zadowalał. Jeśli widzimy, że pomadki jest na ustach za dużo możemy wziąć chusteczkę między górną a dolna wargę i docisnąć. Nadmiar pomadki pojawi się na chusteczce.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (liczba ocen: 0)

Szukane frazy:

  • EOS Pomadka
  • pomalowane usta
  • eos pomatka
  • pomadka eos
  • pomadki w stylu eos


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.