Odpowiedni makijaż dla 30- latki

W każdym wieku trzeba dbać o swoją cerę, jak również trzeba odpowiednio dobrać makijaż do wieku. Zazwyczaj w wieku 30 lat widać pierwsze oznaki zmęczenia i niewielkie ubytki w cerze. Jednak odpowiedni makijaż każdego dnia to podstawa każdej trzydziestolatki. Jaki by on nie był – dzienny, wieczorowy musi być perfekcyjny, by kobieta wyglądała olśniewająco. Oto kilka podpowiedzi, które ułatwią wybór kosmetyków niejednej trzydziestolatce icon smile Odpowiedni makijaż dla 30  latki .makijaz30 Odpowiedni makijaż dla 30  latki

Kolor Cieni

Cienie na powiekach mogą być neonowe z zaznaczoną kreską na górnej powiecie, bądź też tylko na jej ruchomej części.  Szalony kolor cieni na powiekach w połączeniu z mocnym kolorem czerwieni na ustach daje imponujący efekt. Warto przypomnieć, że czerwony kolor pomadki bardziej przystoi dojrzalszym kobietom 30+ i więcej.

kolor cieni Odpowiedni makijaż dla 30  latki

Smoky eye

            Dla 30 – latki wspaniałym wyborem jest słynny makijaż „ smoky eye”,  trend utrzymujący się już kilka sezonów. Makijaż ten pasuje eleganckim kobietom, mamom, które chcą być modne i spełnionym żonom. Możemy wybrać rodzaj „smoky eye” w zależności od naszego ubioru, humoru. My polecamy dwa warianty. Modny tego sezonu wariant brązowy, który ociepla spojrzenie i rozświetla cerę. Drugi wariant ten tradycyjny to czarno- szary, mocno podkreślający oko, ale i też nieco postarzający.

smokey eye makeup Odpowiedni makijaż dla 30  latki

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 4.0/5 (liczba ocen: 1)

Odpowiedni makijaż dla 30- latki, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Szukane frazy:

  • fryzury na wesele dla 20 latki
  • moda dla 30 latki
  • ubrania dla 30 latki
  • makijaż dla 30 latki
  • modne fryzury dla 30 latki


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.