Obecność dzieci na weselu

Dzieci na weselu są niejednokrotnie wielkim problemem dla narzeczonych planujących ślub. Dlaczego? Dlatego, że restauratorzy liczą sobie za dzieci połowę sumy, kwoty za talerzyk dorosłej osoby, oraz są niejako problemem dla samym rodziców. Jednak przyszła para młoda nie ma za bardzo wyboru nie zapraszając dzieci, bo nie ma kto ich pilnować, a ponadto są rodziny, które się obrażają z powodu braku obecności ich dzieci na weselu.

Dzieci na weselu, a zwłaszcza na ślubie sprawią, że ceremonia jest jeszcze bardziej oszałamiająca. Wszyscy rozczulają się nam małym chłopczykiem ubranym odświętnie i niosącym przed parą młodą obrączki. Tak samo jest z dziewczynkami ubranymi w śliczne zazwyczaj białe sukieneczki sypiące płatkami róż, czy przytrzymujące welon panny młodej.

dzieci na weselu 2 300x224 Obecność dzieci na weselu

Ceremonię zaślubin mamy już za sobą. A co z weselem? Na weselu w zależności od wieku dzieci, te najmniejsze powinny zostać przy rodzicach. Dla nieco starszych dzieci para młoda powinna zatroszczyć się o osobny stół i menu, ponieważ dzieci nie muszą lubić niektórych posiłków, oraz napoje bezalkoholowe typu soki, napoje gazowane. Co do posiłków w praktyce dzieci jedzą to co pozostali goście.

Jeśli na weselu jest więcej dzieci można zatrudnić profesjonalistów, którzy zajmą się dziećmi. Jest to rozwiązanie godne polecenia, ponieważ dzieci będą pod dobrą opieką, zajęte zabawą, a rodzice będą mogli w spokoju zgodnie z założeniem się pobawić.

W zależności od kwoty jaką dysponują młodzi na zorganizowanie wesela mogą zaprosić dzieci, albo nie. Naszym zdaniem rodzina nie powinna z tego tytułu się obrażać, gdyż nie jest to na miejscu i stawiają parę młodą w dość niezręcznej sytuacji. Niech para młoda ma dowolność w swojej decyzji bez pręgierza na plecach. Choć wiadomo, że dzieci jeszcze bardziej ocieplają taką ceremonię. Drodzy państwo młodzi decyzja należy do Was.

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (liczba ocen: 1)

Obecność dzieci na weselu , 5.0 out of 5 based on 1 rating

Szukane frazy:

  • piosenki o ubraniach
  • piosenka o ubraniach dla dzieci
  • jak zrobic pare mlodych z balonow
  • moda dla starszych pań
  • piosenki komu brak zelaza w organizmie


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.