Mężczyzna i jego styl

Niewątpliwie nasi mężczyźni to nasz skarb. Dlatego chciałybyśmy, by nasz mężczyzna podobał nam się w każdym calu.  Rzecz rozchodzi się o jego ubiór, który niekiedy nie idzie w parze z naszymi oczekiwaniami i gustem. W większości przypadków ciężko nam jest choć w najmniejszym stopniu wpłynąć na ubiór naszego ukochanego. Co zrobić, by nasz luby choć trochę zmienił swój styl ubierania?, i jak go do tego zachęcić? Być może nasze doświadczenie z życia codziennego pozwoli Wam cieszyć się z lepszego ubioru waszego ukochanego.
para na zakupach 239x300 Mężczyzna i jego styl

My kobiety jako płeć piękna, nigdy nie miałyśmy problemu z dopasowywaniem ubrań do siebie. Zawsze jesteśmy zorientowane co jest aktualnie modne i na czasie. Natomiast mężczyźni do ubioru nie przywiązują większej wagi. Wiadomą rzeczą jest, że nie można generalizować i wrzucać wszystkich mężczyzn do jednego worka. Wśród wszystkich mężczyzn znajdą się i tacy co chcą i lubią dobrze wyglądać. Dla nich ubiór jest dość ważną i integralną częścią wizerunku. Jak to zwykle bywa wizerunek ( ubiór) dużo mówi o mężczyźnie. Jeszcze lepiej, gdy nasz kochany facet ubierze się odpowiednio do danej sytuacji.

Dobre rady nigdy nie są złe…

 1. Chwal
  Każdy z nas jest łasy na pochwały. Dotyczy to również Twojego partnera. Gdy go pochwalisz dostrzeże Twe uznanie dla jego osoby i wyboru ubioru. To prosty krok do zmiany jego stylu.
 2. Nie krytykuj
  Nikt nie lubi krytyki. Dlatego, gdy Twój ukochany wybierze zestaw ubrań dziwaczny dla Ciebie nie krytykuj go. Zaobserwuj co najbardziej mu się podoba i znajdź odzwierciedlenie jego upodobań w stylu, który Ty byś wybrała.  Metoda małymi krokami jest mniej bolesna niż „ostre cięcie” i słowa: „ to co wybrałeś jest beznadziejne”
 3. Wspólne zakupy
  Podstępem zaproś go na zakupy dla Ciebie. Wtedy łatwiej mu będzie przyjąć myśl, że to nie on będzie mierzył te wszystkie „fatałaszki”, co nie oznacza, że nie wejdziecie do sklepu z męskimi ubraniami. Zaproponuj, pod pretekstem jakiejś okazji kupienie mu jakiegoś fajnego elementu garderoby – będzie trzymał fason dla ciebie, a przy okazji zdobędzie modny t – shirt.
 4. Porządki w szafie
  Zawsze przychodzi taki czas, gdy trzeba je zrobić, nic nie stoi na przeszkodzie, by były one wspólne. Pomóż swojemu partnerowi je zrobić – oczywiście w białych rękawiczkach. Oznacza to, umowę między Wami, dzielenia ubrań na te lepsze nadające się na wyjścia różnego rodzaju i gorsze – jego ulubione, w których może nosić po domu.
 5. Powoli, ale skutecznie
  Nie zmienisz jego nastawienia do ubierania się od jednego pstryknięcia palcem. To wymaga czasu i Twojej cierpliwości. Gdy widzisz go w ubraniach, które niekoniecznie odpowiadają Tobie, zasugeruj, że może to co nosi trzeba wymienić na nowe.
 6. Cierpliwa Ty, wyrozumiały on
  Nie naciskaj i nie napieraj na niego swoich wyborów. Pozwól mu czasem, by ubrał się jak chce. Niech to będzie na przykład wyjście z kolegami. W ogólnym rozrachunku i tak wygrasz. Bo ukochany w końcu przyzna Ci rację i za każdym razem będzie Cię pytał o zdanie, a przecież o to właśnie chodzi!!!

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (liczba ocen: 0)

Szukane frazy:

 • mężczyzna który patrzy online
 • mężczyzna skorpion
 • ubiór dla pięćdziesięciolatki
 • styl ubioru dla 30 latki
 • mode zestawy 30/40latki


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.