Kobieta i jej orgazm

Zawsze był, jest i będzie krępującym tematem, wywołującym u większości wstyd i zażenowanie – mowa o orgazmie, a dokładniej
o orgazmie kobiety. Czy my kobiety wystarczająco dużo o nim wiemy? A ile wiedzą o nim nasi kochani mężczyźni? Dla Was przybliżymy ten temat.

Są kobiety, które nigdy nie mają orgazmu – jeśli tak jest kobieta powinna zgłosić się do specjalisty  seksuologa. Brak orgazmu u kobiety, może mieć podłoże psychiczne, wynikać to może z niedoświadczenia. Seksuolodzy są zdania, że kobieta orgazmu może się nauczyć, obserwując swój organizm jak reaguje na konkretne pieszczoty.

 Kobieta i jej orgazm

Czy kobieta może udawać orgazm? – jasne, że są kobiety, które udają orgazm, ale czy warto?, chyba nie… Badania wykazują, że kobiety, które udają orgazm najzwyczajniej
w świecie nie chcą urazić swojego partnera. Nie należy, jednak wszystkich kobiet wrzucać do jednego worka i mierzyć ich jedną miarą. Dlatego drogie kobiety, rozmawiajcie ze swoimi partnerami o swoich odczuciach. Może znajdziecie złoty środek odczuwania przyjemności z uprawianego seksu.

Ból podczas orgazmu – zdarza się bardzo rzadko u kobiet.  Ale jest to możliwe, gdy kobieta ma zaburzenia hormonalne, bądź też mięśniaki.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (liczba ocen: 1)

Kobieta i jej orgazm , 5.0 out of 5 based on 1 rating

Szukane frazy:

  • KOBIETA I JEJ ORGAZM
  • seksuolog-porady online za darmo
  • orgazm u niedoswiadczonych
  • kobieta i jej cialo
  • www stare babunie orgazm pl


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.