Jesienne obuwie

Wielkimi krokami i nieubłaganie nadchodzi do nas jesień. Jest to odpowiedni czas, by wybrać odpowiednie obuwie na jesienną słotę. Chcemy podpowiedzieć Wam jakie buty możecie wybrać na tą porę roku. W zależności od Waszych upodobań moda jak zwykle stawia na różnorodność.
różne rodzaje butów 300x238 Jesienne obuwie

Uzupełnienie swojej szafy o odpowiednie obuwie jesienne warto zacząć trochę wcześniej. Zresztą kochane czytelniczki nie musicie wkładać w rekonesans obuwniczy dużo wysiłku. Wystarczy obejrzeć kilka reklam telewizyjnych, czy wybrać się do pierwszego lepszego sklepu obuwniczego, by znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Co tak naprawdę oferują nam sklepy w asortymencie jesiennego obuwia?

Buty wygodne bo płaskie

Nie ma nic lepszego i wygodniejszego jak buty na płaskiej podeszwie, zwłaszcza na jesienną aurę, gdzie w razie deszczu trzeba szybko przemieścić się z miejsca na miejsce. Buty o klasycznym wyglądzie i kolorze będą pasować zarówno do spodni jak i spódnic, ale też płaszczy i kurtek.
buty na płaskiej podeszwie 300x242 Jesienne obuwie

Buty na koturnie

Buty te są bardzo wygodne, dzięki koturnie, która nie tylko stabilnie trzyma nogę, ale dodatkowo ja wydłuża. Dzięki naszym propozycjom na pewno wybierzecie cos dla siebie.
botki na koturnie 270x300 Jesienne obuwie

botki na szpilce 150x150 Jesienne obuwieButy na szpilce

Oczywiście im wyższe, tym cała sylwetka się lepiej prezentuje. Ale jak to zwykle bywa każda z nas ma swoją ulubioną długość obcasa. Wybierzcie model, który Wam najbardziej odpowiada.
 

 

Buty na słupku

Buty na słupku, tak jak i na szpilce dodają kobiecie centymetrów. Jednak są bardziej stabilne,
niż te na obcasie. To propozycja dla botki na słupku 150x150 Jesienne obuwietych kobiet, które w szpilkach nie czują się za dobrze, a chcą nadal wyglądać zmysłowo
i kobieco.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 4.0/5 (liczba ocen: 1)

Jesienne obuwie, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Szukane frazy:

  • buty na słupku dla kogo
  • buty na koturnie dla starszych
  • ubrania meskie pan mlody
  • buty na słupku
  • jakie buty dla starszych pan


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.