Fryzury na studniówkę – loki i loczki

Już niedługo zacznie się gorący okres studniówkowy. Pierwszy poważny bal dla młodych dam i przystojnych kawalerów. Przygotowania idą pełną parą na długo przed studniówką. Wszystko ze sobą współgrać. Odpowiednia fryzura, makijaż, strój. Właśnie tym pierwszym chcielibyśmy się zająć odpowiednią fryzurą studniówkową. Jaka fryzura będzie najlepsza? Może kilka propozycji przedstawionych przez nas ułatwi Wam wybór!

Zakręcona głowa, czyli loki w roli głównej

uroda studniówka loki1 150x150 Fryzury na studniówkę – loki i loczki uroda studniówka loki2 150x150 Fryzury na studniówkę – loki i loczki uroda studniówka loki3 150x150 Fryzury na studniówkę – loki i loczki

Loki można wykonać na kilka sposobów, od tradycyjnych papilotów po termo loki, lokówki, czy nawet prostownice. Jak je zrobić?

W zależności, czym chcemy wykonać loki tak będziemy postępować. We wszystkich przypadkach przede wszystkim należy umyć i solidnie podsuszyć włosy, by nie były zbyt mokre.

Papiloty:

Dzielimy włosy na cienkie pasma po czym nawijamy je na papiloty. Każda z nas wie jakie ma włosy i jak szybko nam się one zakręcą. Gdy nie jesteśmy pewne możemy odwinąć papilota
i zobaczyć w jakim stopniu pasmo włosów nam się zakręciło.

Termo loki:

Nagrzewamy termo loki do odpowiedniej temperatury w podstawie, a następnie rozdzielone pasma włosów nawijamy na nie. W przypadku sprawdzenia postępujemy jak w przypadku papilotów.

Prostownica:

Jeśli chcemy uzyskać loki wykonane prostownicą, włosy muszą one być zupełnie suche. Wykonywanie loków należy zacząć od tyłu głowy przy samym karku. Włosy, należy dzielić na cienkie pasma. Każde pasmo „złapać” na końcówkach i nakręcać, następnie delikatnie rozwinąć. Loki zrobione prostownicą mają grubszy skręt.

uroda studniówka prostownica 150x150 Fryzury na studniówkę – loki i loczki uroda studniówka termoloki 150x150 Fryzury na studniówkę – loki i loczki uroda studniówka papiloty 150x150 Fryzury na studniówkę – loki i loczki

Wykonane loki dostępnymi narzędziami trzeba „roztrzepać” dłońmi i utrwalić lakierem.

Z loków zrobionych przez nas samodzielnie można wyczarować różne inne fryzury, które pasują na uroczystość jaką jest studniówka. Najważniejsza jest inwencja twórcza posiadania loków.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (liczba ocen: 0)

Szukane frazy:

  • fryzury zrobione samemu
  • yhs-ddc_bd
  • fryzury na studniówkę loki
  • fryzury na wesele dla 5 latki
  • fryzury loczki


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.