Czas na pocałunek

Pocałunek jest miłym i przyjemnym doznaniem dla każdego człowieka, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Czy one są krótkie, czy długie mają swoich amatorów. Pocałunek jest bardzo prostą formą okazywania sobie uczuć, jak również składową pieszczot między partnerami. Litera zajmująca się sferą seksualną podaje, że rodzajów pocałunków jest kilkadziesiąt tysięcy.

Dokładnych informacji na temat pocałunku nie ma. Dlatego nie wiadomo jakie są jego początki i nie można wskazać dokładnej daty odnotowania pierwszego pocałunku. Specjaliści antropolodzy uważają, że pocałunek pochodzi od ssaków i ich odruchów ssania. Czy to prawda? Tego nie wie nikt. Jednak niezależnie od tego skąd i od kogo wziął się pocałunek jest on przyjemnym gestem dlatego warto się po prostu całować.

czas na pocałunek 2 300x202 Czas na pocałunek

Wspomniana wcześniej fachowa literatura seksualna, a w niej wszystkie rodzaje i gatunki pocałunków są przede wszystkim po to by sobie o nich poczytać i ewentualnie co niektóre popraktykować. Nie trzeba ich wszystkich pamiętać, bo każdy z nas musi wypracować własną najlepszą technikę pocałunku wraz ze swoim partnerem czy partnerką. Tak więc niech nasze pocałunki będą pełne zaangażowania i fantazji i niech rozpalają w nas namiętność.

Niezależnie od rodzaju i długości pocałunku jest on ważną częścią związku. To dzięki niemu okazujemy sobie uczucia. Pocałunki są ważnym elementem podczas intymnych zbliżeń między obojgiem partnerów – są integralną częścią chociażby gry wstępnej między nimi. Im pocałunki bardziej namiętne tym jest głębsza chęć przejścia partnerów do następnego etapu relacji intymnych.

Gdy zaczynamy całować partnera przede wszystkim musimy przekonać się, czy ta druga strona też ma ochotę na pocałunki. Jeśli odwzajemni nasze całuski potem może być już tylko lepiej. Każdy z nas całuje inaczej, ma też inne w tej profesji umiejętności. Ważne jest, aby nauczyć się wzajemnych pocałunków, zaakceptować je no i praktykować kiedy tylko się da.  Nie zmuszajmy się do pocałunków, jeśli widzicie, że wasi partnerzy nie mają na nie ochoty przystopujcie.

Pocałunki mają, również swoje zbawienne działanie. Podczas pocałunku z partnerem tracimy około 60 kalorii, oraz poprawiamy ukrwienie naszych ust i oczywiście swój własny nastrój. Pamiętajcie nie sugerujcie się tym co napisano w tych wszystkich mądrych książkach zdajcie się na samych siebie i magię chwili. Dlatego całujcie się ile możecie bo to naprawdę recepta na udany związek
i świetna zabawa.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 4.0/5 (liczba ocen: 1)

Czas na pocałunek , 4.0 out of 5 based on 1 rating

Szukane frazy:

  • dotyk crossa pdf
  • dotyk crossa pdf całość
  • porady erotyczne
  • intymność playtube
  • dotyk crossa chomikuj


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.